Bild: fluffiga moln
SKRIV UT DELA KONTAKTA OSS

Kontaktcenter

Besök:Läroverksgatan 8, Eksjö

Post:Eksjö Gymnasium, 575 80 Eksjö

Telefon: 0381-360 30

E-post: eksjo.gyinfo@eksjo.se

Fax: 0381-179 36

Elevassistenter

Elevassistenter

Tina Bäckström
telefon: 070-2435526
e-post: tina.backstrom@eksjo.se

Marie-Louise Claesson
telefon: 0381-365 40
e-post: marie-louise.claesson@eksjo.se

Jonas Ekelund
telefon: 0381-365 40
e-post: jonas.ekelund@eksjo.se

Bengt-Eric Eriksson
telefon: 0381-365 40
e-post: bengt-eric.eriksson@eksjo.se

Magnus Eriksson
telefon: 0381-365 37
e-post: magnus.eriksson@eksjo.se

Lise-Lotte Granath
telefon: 0381-365 37
e-post: lise-lotte.granath@eksjo.se

Marie Järpeneby
telefon: 0381-365 37
e-post: marie.jarpenby@eksjo.se

Lena Karlsson
telefon: 0381-365 40
e-post: lena.karlsson@eksjo.se

HJÄLPTE DEN HÄR SIDAN DIG? JA NEJ

Sidan senast uppdaterad: 18 oktober 2018

Elevassistenter på Eksjö Gymnasium.

Elevassistenter på Eksjö Gymnasium.

Här läggs information in som ska synas under övrigt i kotakta oss boxen. Det går bra att lägga in länkar och telefonnummer, ex. verksamhetens egen sidalänk till annan webbplats eller 073-1234567

Eksjö Gymnasium

Besök:Läroverksgatan 8

Post:575 80 Eksjö

Telefon: 0381- 363 30

E-post: eksjo.gyinfo@eksjo.se

Öppettider

Telefon:

Måndag-fredag 08.00-16.30

Besök:

Translate page

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.