Bild: fluffiga moln

Elevassistenter

Elevassistenter

Foto saknas.

Magomed Abidov 
e-post: magomed.abidov@eksjo.se

Foto saknas.

Ann-Charlotte Beinö Andersson
telefon: 0705637499
e-post: ann-charlotte.beino-andersson@eksjo.se

Foto saknas.

Joakim Blomqvist 
e-post: joacim.andersson@eksjo.se

Tina Bäckström
telefon: 070-2435526
e-post: tina.backstrom@eksjo.se

Foto saknas.

Henrik Börjesson
telefon: 073-738 47 27
e-post: henrik.borjesson@eksjo.se

Jonas Ekelund
telefon: 0381-365 40
e-post: jonas.ekelund@eksjo.se

Magnus Eriksson
telefon: 0381-365 37
e-post: magnus.eriksson@eksjo.se

Lise-Lotte Granath
telefon: 0381-365 37
e-post: lise-lotte.granath@eksjo.se

Foto saknas.

Niklas Hanell
telefon: 0734079666
e-post: niklas.hanell@eksjo.se

Marie Järpeneby
telefon: 0381-365 37
e-post: marie.jarpenby@eksjo.se

Lena Karlsson
telefon: 0381-365 40
e-post: lena.karlsson@eksjo.se

Joakim Sterner
e-post: joakim.sterner@eksjo.se

Foto saknas.

Sanela Okanovic
e-post: sanela.okanovic@eksjo.se

Foto saknas.

Maguns Sedig
e-post: magnus.sedig@eksjo.se

Helene Klint Johansson
e-post: helene.klint-johansson@eksjo.se

HJÄLPTE DEN HÄR SIDAN DIG? JA NEJ

Sidan senast uppdaterad: 9 april 2019

Elevassistenter på Eksjö Gymnasium.

Elevassistenter på Eksjö Gymnasium.

Här läggs information in som ska synas under övrigt i kotakta oss boxen. Det går bra att lägga in länkar och telefonnummer, ex. verksamhetens egen sidalänk till annan webbplats eller 073-1234567

Eksjö Gymnasium

Besök:Läroverksgatan 8

Post:575 80 Eksjö

Telefon: 0381- 363 30

E-post: eksjo.gyinfo@eksjo.se

Öppettider

Telefon:

Måndag-fredag 08.00-16.30

Besök:

Translate page

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.