LYSSNA

Elevassistenter

Här finns kontaktuppgifter till alla våra elevassistenter.

 

Tina Bäckström
telefon: 0381 - 363 83
e-post: tina.backstrom@eksjo.se



Foto saknas.



Thomas Göransson
telefon:
e-post: thomas.goransson@eksjo.se



Foto saknas.


Niklas Hanell
Tjänstledig läsåret 2021-2022






Helene Klint Johansson
Tjänstledig 2021-2022





Foto saknas.



Thilda Jensmark
telefon: 0381 - 361 56
e-post: thilda.jensmark@eksjo.se




Marie Järpenby
telefon: 0381-364 43
e-post: marie.jarpenby@eksjo.se




Foto saknas.



Mike Makdissi
telefon: 0381 - 364 45
e-post: mike.makdissi@eksjo.se



Foto saknas.



Joel Mayertz
telefon: 0381 - 364 30
e-post: joel.mayertz@eksjo.se



Foto saknas.



Linn Palm
telefon: 0381 - 361 52
e-post: linn.palm@eksjo.se



Foto saknas.



Magnus Sedig
telefon: 0381 - 364 55
e-post: magnus.sedig@eksjo.se



Foto saknas.



Ingela Tummalid
telefon: 0381 - 364 41
e-post: ingela.tummalid@eksjo.se



Hjälpte informationen dig?

Sidan senast uppdaterad:

Elevassistenter på Eksjö Gymnasium.

Elevassistenter på Eksjö Gymnasium.

Här läggs information in som ska synas under övrigt i kotakta oss boxen. Det går bra att lägga in länkar och telefonnummer, ex. verksamhetens egen sida Länk till annan webbplats. eller 073-1234567

Eksjö Gymnasium

Besök:Läroverksgatan 8

Post:575 80 Eksjö

Telefon: 0381- 363 30

E-post: eksjo.gyinfo@eksjo.se

Öppettider

Telefon:

Måndag-fredag 08.00-16.30

Besök: