LYSSNA

Elevassistenter

Här finns kontaktuppgifter till alla våra elevassistenter.

Foto saknas.

Lena Andersson
telefon: 0381 - 364 59
e-post: lena.andersson5@eksjo.se

Foto saknas.

Susanna Andersson-Ståhl
telefon:
e-post: susanna.andersson@eksjo.se

Tina Bäckström
telefon: 0381 - 363 83
e-post: tina.backstrom@eksjo.se

Bengt-Eric Eriksson
telefon: 0381 - 364 33
e-post: bengt-eric.eriksson@eksjo.se

Foto saknas.

Niklas Hanell
telefon: 0381 - 363 23
e-post: niklas.hanell@eksjo.se

Helene Klint Johansson
telefon: 0381 - 361 59
e-post: helene.klint-johansson@eksjo.se

Marie Järpeneby
telefon: 0381-364 43
e-post: marie.jarpenby@eksjo.se

Foto saknas.

Mike Makdissi
telefon: 0381 - 364 45
e-post: mike.makdissi@eksjo.se

Foto saknas.

Joel Mayertz
telefon:
e-post: joel.mayertz@eksjo.se

Foto saknas.

Magnus Sedig
telefon: 0381 - 364 55
e-post: magnus.sedig@eksjo.se

Foto saknas.

Ingela Tummalid
telefon: 0381 - 364 41
e-post: ingela.tummalid@eksjo.se

HJÄLPTE DEN HÄR SIDAN DIG? JA NEJ

Sidan senast uppdaterad: 20 november 2020

Elevassistenter på Eksjö Gymnasium.

Elevassistenter på Eksjö Gymnasium.

Här läggs information in som ska synas under övrigt i kotakta oss boxen. Det går bra att lägga in länkar och telefonnummer, ex. verksamhetens egen sidalänk till annan webbplats eller 073-1234567

Eksjö Gymnasium

Besök:Läroverksgatan 8

Post:575 80 Eksjö

Telefon: 0381- 363 30

E-post: eksjo.gyinfo@eksjo.se

Öppettider

Telefon:

Måndag-fredag 08.00-16.30

Besök:

Translate page

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.