Bild: fluffiga moln
SKRIV UT DELA KONTAKTA OSS

Kontaktcenter

Besök:Läroverksgatan 8, Eksjö

Post:Eksjö Gymnasium, 575 80 Eksjö

Telefon: 0381-360 30

E-post: eksjo.gyinfo@eksjo.se

Fax: 0381-179 36

Lärare och mentorer

Lärare

Lärare

Emma Adolfsson
telefon: 0381-36375
e-post: emma.adolfsson@eksjo.se

BIld: foto saknas.

Samuel Ahlberg
telefon: 0381-36375
e-post: samuel.ahlberg@eksjo.se

Mikael Alfheim
e-post: mikael.alfheim@eksjo.se

Shahla Al-Khadra
telefon: 0381-365 97
e-post: Shahla.Al-Khadra@eksjo.se

Kjell Allstrin
telefon: 0381-366 336
e-post: kjell.allstrin@eksjo.se

Johan Andersson
telefon: 0381-363 56
e-post: johan.andersson@eksjo.se

Leif Andersson
telefon: 0381-363 75
e-post: leif.andersson@eksjo.se

Pernilla Andersson
telefon: 0381-363 72
e-post: pernilla.andersson@eksjo.se

Peter Andrén
telefon: 0380-74003
mobil: 0768390394
e-post: peter.andren@eksjo.se

Yngve Arvidsson
telefon: 0381-365 00
e-post: yngve.arvidsson@eksjo.se

Theo Axensköld
telefon: 0381-363 55
e-post: theo.axenskold@eksjo.se

Peter Bainbridge
e-post: peter.bainbridge@eksjo.se

Ann Bergkvist
telefon: 0381-363 54
e-post: ann.bergkvist@eksjo.se

Anette Borin Johansson
telefon: 070-243 55 26
e-post: anette.borin.johansson@eksjo.se

Bild: porträtt saknas.

Tomas Eliasson
telefon: 0381-363 37
e-post: tomas.eliasson@eksjo.se

Sine Engborg
telefon: 0381-363 52
e-post: sine.engborg@eksjo.se

Lena Eriksson
telefon: 0381-363 51
e-post: lena.eriksson@eksjo.se

Cecilia Evebring
telefon: 0381-365 49
e-post: cecilia.evebring@eksjo.se

Bild: porträtt på Linda Fjällgren-Sprimont.

Linda Fjällgren Sprimont
e-post: linda.fjallgren-sprimont@eksjo.se

Anna-Karin Fyhr
telefon: 0381-363 90
e-post: anna-karin.fyhr@eksjo.se

Emma Garcia-Rostedt
telefon: 0383-975 24
e-post: emma.garcia-rostedt@eksjo.se

Thomas Gerhardsson
telefon: 0381-363 72
e-post: thomas.gerhardsson@eksjo.se

Bild: porträttbild saknas.

Eva Godrén
telefon: 0381-365 40
e-post: eva.godren@eksjo.se

Mikael Godrén
e-post: mikael.godren@eksjo.se

Bild: porträttbild saknas.

Boel Gustafsson
telefon: 0381-363 57
e-post: boel.gustafsson@eksjo.se

Bild: porträtt Patrick Gustafsson.

Patrick Gustafsson
e-post: patrick.gustafsson@eksjo.se

Robert Hallberg
telefon: 0381-365 97
e-post: robert.hallgren@eksjo.se

Bild: porträttbild saknas.

Lars-Inge Hansson
telefon: 0381-364 97
e-post: larsinge.hansson@eksjo.se

Bild: porträttbild saknas..

Ana-Maria Hasselklint
telefon: 0381-363 55
e-post: ana-maria.hasselklint@eksjo.se

Bild: porträttbild saknas.

Sandra Hila Schmidt
e-post: sandra.hila-schmidt@eksjo.se

Susanne Huhtimo-Hallberg
telefon: 0381-363 57
e-post: susanne.huhtimo-hallberg@eksjo.se

Agneta Hurtig
telefon: 0709-497471
e-post: agneta.hurtig@eksjo.se

Ulrika Högstedt-Claesson
telefon: 0381-363 51
e-post: ulrika.hogstedtclaesson@eksjo.se

Ann-Sofie Johansson
telefon: 0381-36597
e-post: annsofie.johanssonklasson@eksjo.se

Elisabeth Johansson
telefon: elisabeth.johansson1@eksjo.se

Eva-Marie Johansson
telefon: 0381-363 51
e-post: evamarie.johansson@eksjo.se

Monica Karlsson
telefon: 0381-363 55
e-post: monica.karlsson@eksjo.se

Ann-Sofie Lindelöf
telefon: 0381-363 54
e-post: annsofie.lindelof@eksjo.se

Fredrik Lindemalm
telefon: 0381-363 54
e-post: fredrik.lindemalm@eksjo.se

Marie Lindemalm
telefon: 0381-363 54
e-post: marie.lindemalm@eksjo.se

Johan Lindenmo
telefon: 0381-363 52
e-post: johan.lindenmo@eksjo.se

Bild: porträttbild saknas.

Madeleine Lindfors
telefon: 0381-363 52
e-post: madeleine.lindfors@eksjo.se

Jacob Lindstam
e-post: jacob.lindstam@eksjo.se

Johan Lindström
telefon: 0381-363 53
e-post: johan.lindstrom@eksjo.se

Bild: porträttbild saknas.

Pia Lundberg
telefon: 0381-365 40
e-post: pia.lundberg@eksjo.se

Emil Löfgren
telefon: 0381-365 40
e-post: emil.lofgren@eksjo.se

Mats Nilsson
telefon: 0381-36356
e-post: mats.nilsson@eksjo.se

Tina Niska
e-post: tina.niska@eksjo.se

Bo Nordin
telefon: 0381-36373
e-post: bo.nordin@eksjo.se

Linda Nordin-Abaji
e-post: linda.nordin-abaji@eksjo.se

Areej Nouri-Mohamad
telefon: 0381-365 97
e-post: areej.nouri-mohamad@eksjo.se

Sanela Okanovic
telefon: 0381-363 37
e-post: sanela.okanovic@eksjo.se

Christine Perger-Löfgren
telefon: 0381-363 55
e-post: christine.pergerlofgren@eksjo.se

Bild: porträtt Karin Petersson

Karin Petersson
telefon: 0380-51 81 95
e-post: karin.petersson@eksjo.se

Ulla-Carin Petersson
telefon: 0381-363 54
e-post: ullacarin.petersson@eksjo.se

Lasse Samuelsson
telefon: 0381-363 73
e-post: lasse.samuelsson@eksjo.se

Bild: porträtt på Malin Sandgren.

Malin Sandgren
telefon: 0381-363 51
e-post: malin.sandgren@eksjo.se

Toni Stenkov
telefon: 0381-363 73
e-post: toni.stenkov@eksjo.se

Bild: porträttfoto saknas.

Elenore Strand
telefon: 0381-363 90
mobil: 070-328 96 98
e-post: elenore.strand@eksjo.se

Lars-Erik Strand
telefon: 0381-365 97
e-post: lars-erik.strand@eksjo.se

Jessica Ström
telefon: 0381-363 54
e-post: jessica.strom@eksjo.se

Jeanette Svahn
e-post: jeanette.svahn@eksjo.se

Helena Svensson
telefon: 0381-365 40
e-post: helena.svensson@eksjo.se

Mahdi Tanbakosaz
telefon: 0381-365 97
e-post: mahdi.tanbakosaz@eksjo.se

Thomas Tellfjord
telefon: 0381-363 81
e-post: thomas.tellfjord@eksjo.se

Anna-Carin Themar
e-post: eva-karin.themar@eksjo.se

Helene Tingvall
telefon: 0381-365 39
telefon: 0381-365 37
e-post: helen.tingvall@eksjo.se

Magnus Tönnesson-Jansson
telefon: 0381-365 97
e-post: magnus.tonnesson-jansson@eksjo.se

David Törnberg
e-post: david.tornberg@eksjo.se

Linus Törngren
e-post: linus.torngren@eksjo.se

Per Uddholm
telefon: 0381-363 75
e-post: per.uddholm@eksjo.se

Erik Wikander
telefon: 0381-365 97
e-post: erik.wikander@eksjo.se

Mentorer

Mentorer

EE18

Urban Jager
e-post: urban.jager@eksjo.se

 

EE17
Yngve Arvidsson
telefon: 0381-365 00
e-posst: yngve.arvidsson@eksjo.se

EK18a
Johan Andersson
telefon: 0381-363 56
e-post: johan.andersson@eksjo.se

Bild: porträttfoto saknas.

EK18a
Madeleine Lindfors
telefon: 0381-363 52
e-post: madeleine.lindfors@eksjo.se

EK17
Pernilla Andersson
telefon: 0381-363 72
e-post: pernilla.andersson@eksjo.se

EK18b, EK16
Fredrik Lindemalm
telefon: 0381-363 54
e-post: fredrik.lindemalm@eksjo.se

EK18b, EK16
Jessica Ström
telefon: 0381-363 54
e-post: jessica.strom@eksjo.se

ES18
Lasse Samuelsson
telefon: 0381-363 73
e-post: lasse.samuelsson@eksjo.se

ES17
Bo Nordin
telefon: 0381-36373
e-post: bo.nordin@eksjo.se

HA16
Thomas Tellfjord
telefon: 0381-363 81
e-post: thomas.tellfjord@eksjo.se

HU17, HU18
Theo Axensköld
telefon: 0381-363 55
e-post: theo.axenskold@eksjo.se

HU16
Christine Perger-Löfgren
telefon: 0381-363 55
e-post: christine.pergerlofgren@eksjo.se

IN17
Kjell Allstrin
telefon: 0381-366 336
e-post: kjell.allstrin@eksjo.se

IN16
Johan Andersson
telefon: 0381-363 56
e-post: johan.andersson@eksjo.se

IN16
Tina Niska
e-post: tina.niska@eksjo.se

NA18a
Per Uddholm
telefon: 0381-363 75
e-post: per.uddholm@eksjo.se

NA18b
Sine Engborg
telefon: 0381-363 52
e-post: sine.engborg@eksjo.se

NA17
Ulla-Carin Pettersson
telefon: 0381-363 54
e-post: ullacarin.petersson@eksjo.se

NA16
Ulrika Högstedt-Claesson
telefon: 0381-363 51
e-post: ulrika.hogstedtclaesson@eksjo.se

NA16
Ann-Sofie Lindelöf
telefon: 0381-363 54
e-post: annsofie.lindelof@eksjo.se

SA18
Eva-Marie Johansson
telefon: 0381-363
e-post: evamarie.johansson@eksjo.se

Bild: porträttfoto saknas.

SA18
Ann Bergkvist
telefon: 0381-363 54
e-post: ann.bergkvist@eksjo.se

SA17a
Thomas Gerhardsson
telefon: 0381-363 72
e-post: thomas.gerhardsson@eksjo.se

Bild: porträttfoto saknas.

SA17a
Boel Gustafsson
telefon: 0381-363 57
e-post: boel.gustafsson@eksjo.se

SA16
Susanne Huhtimo-Hallberg
telefon: 0381-363 57
e-post: susanne.huhtimo-hallberg@eksjo.se

Bild: porträttfoto saknas.

SA16
Samuel Ahlberg
telefon: 0381-36375
e-post: samuel.ahlberg@eksjo.se

TE18
Johan Lindenmo
telefon: 0381-363 52
e-post: johan.lindenmo@eksjo.se

TE18
Elisabeth Johansson
e-post: elisabeth.johansson1@eksjo.se

TE17
Mikael Alfheim
e-post: mikael.alfheim@eksjo.se

Porträttbild: Malin Sandgren

TE17
Malin Sandgren
telefon: 0381-363 51
e-post: malin.sandgren@eksjo.se

TE16
Marie Lindemalm
telefon: 0381-363 54
e-post: marie.lindemalm@eksjo.se

VO18
Anna-Karin Fyhr
telefon: 0381-363 90
e-post: anna-karin.fyhr@eksjo.se

VO18
Agneta Hurtig
telefon: 0709-497471
e-post: agneta.hurtig@eksjo.se

Bild: porträtt Karin Petersson

VO17
Karin Petersson
telefon: 0380-51 81 95
e-post: karin.petersson@eksjo.se

VO17
Monica Karlsson
telefon: 0381-363 55
e-post: monica.karlsson@eksjo.se

VO16
Linda Fjällgren Sprimont
telefon: 0381-363 55
e-post: linda.fjallgren-sprimont@eksjo.se

Bild: porträttfoto saknas.

VO16
Elenore Strand
telefon: 0381-363 90
mobil: 070-328 96 98
e-post: elenore.strand@eksjo.se

Bild: porträtt på Linda Fjällgren-Sprimont.

VO16
Linda Fjällgren-Sprimont
e-post: linda.fjallgren-sprimont@eksjo.se

IMIND
Jeanette Svahn
e-post: jeanette.svahn@eksjo.se

Bild: porträtt Patrik Gustavsson

IMIND
Patrick Gustafsson
e-post: patrick.gustafsson@eksjo.se

Prep A
Peter Andrén
telefon: 0380-74003
mobil: 0768390394
e-post: peter.andren@eksjo.se

Prep A
Ann-Sofie Johansson
telefon: 0381-36597
e-post: annsofie.johanssonklasson@eksjo.se

Prep B
Erik Wikander
telefon: 0381-365 97
e-post: erik.wikander@eksjo.se

Språk A
Johan Lindström
telefon: 0381-363 53
e-post: johan.lindstrom@eksjo.se

Språk A
Robert Hallberg
telefon: 0381-365 97
e-post: robert.hallgren@eksjo.se

Språk B
David Törnberg
telefon: david.tornberg@eksjo.se

Språk B
Mahdi Tanbakosaz
telefon: 0381-365 97
e-post: mahdi.tanbakosaz@eksjo.se

Språk C
Magnus Tönnesson-Jansson
telefon: 0381-365 97
e-post: magnus.tonnesson-jansson@eksjo.se

Språk C
Shahla Al-Khadra
telefon: 0381-365 97
e-post: Shahla.Al-Khadra@eksjo.se

Språk D
Sanela Okanovic
telefon: 0381-363 37
e-post: sanela.okanovic@eksjo.se

Språk D
Areej Nouri-Mohamad
telefon: 0381-365 97
e-post: areej.nouri-mohamad@eksjo.se

Yrk
Toni Stenkov
telefon: 0381-363 73
e-post: toni.stenkov@eksjo.se

Yrk
Mikael Godrén
e-post: mikael.godren@eksjo.se

AH - Gysär
Ulla Johansson
e-post: ulla.johansson@eksjo.se

Bild: porträttfoto saknas.

FG - Gysär
Lars-Inge Hansson
telefon: 0381-364 97
e-post: larsinge.hansson@eksjo.se

HR - Gysär
Helene Tingvall
telefon1: 0381-365 39
telefon 2: 0381-365 37
e-post: helen.tingvall@eksjo.se

HR - Gysär
Marie Ekman
e-post: marie.ekman@eksjo.se

Bild: porträttfoto saknas.

IND - Gysär
Eva Godén
telefon: 0381-365 40
e-post: eva.godren@eksjo.se

Bild: porträttfoto saknas.

IND - Gysär
Cecilia Evebring
telefon: 0381-365 49
e-post: cecilia.evebring@eksjo.se

Bild: porträttfoto saknas.

IND - Gysär
Anna Nilsson
e-post: anna.nilsson@eskjo.se

HJÄLPTE DEN HÄR SIDAN DIG? JA NEJ

Sidan senast uppdaterad: 7 november 2018

Lärare och mentorer på Eksjö Gymnasium.

Lärare och mentorer på Eksjö Gymnasium.

Här läggs information in som ska synas under övrigt i kotakta oss boxen. Det går bra att lägga in länkar och telefonnummer, ex. verksamhetens egen sidalänk till annan webbplats eller 073-1234567

Eksjö Gymnasium

Besök:Läroverksgatan 8

Post:575 80 Eksjö

Telefon: 0381- 363 30

E-post: eksjo.gyinfo@eksjo.se

Öppettider

Telefon:

Måndag-fredag 08.00-16.30

Besök:

Translate page

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.